Фічери

Арт-дилер Марк Вайс компенсує Sotheby’s $ 4,2 млн через підроблену картину Франса Халса

3 квітня, 2019
Картина, що виявилася підробкою Франса Халса. Фото: © Sotheby's

Картина, що виявилася підробкою Франса Халса. Фото: © Sotheby’s

Лондонський арт-дилер Марк Вайс буде змушений заплатити Sotheby’s $ 4,2 млн для врегулювання спору навколо підробленої картини Франса Халса.

Картина пройшла через руки французького дилера Джуліано Руффіні, причетного до продажу підробок робіт старих майстрів. Вайсу і Sotheby’s вдалося досягти досудової угоди про суму компенсації: Вайс виплатить Sotheby’s $ 4,2 млн «без будь-якого визнання відповідальності», інші умови врегулювання залишаються конфіденційними.

Нагадаємо, у 2011 році Sotheby’s виступив посередником у приватній продажі картини «Чоловічий портрет», яку Марк Вайс раніше придбав у Джуліано Руффіні спільно з лондонською компанією Fairlight Arts Venture. У 2016 році картина була визнана підробленою, і Sotheby’s повернув покупцю Річарду Хедрену $ 11,2 млн. З тих пір Sotheby’s намагався стягнути ці гроші з Вайса і Fairlight Arts Venture. Позов Sotheby’s до Fairlight Arts Venture знаходиться в стадії судового слідства. Вайс також має юридичні претензії до Fairlight Arts Venture, але відмовився їх коментувати в заяві для преси.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: