/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Компанія Adobe створила тест, який визначає тип креативності

593
698250@2x-min

mycreativetype.com

Компанія Adobe у співпраці з агентством Anyways і Керол Грегуар нещодавно розробила цікавий онлайн-тест, який допомагає творчим особистостям визначити їх креативний тип.

Якщо ви коли-небудь працювали в складі творчої команди, то повинні знати, що існує багато різних типів дизайнерського мислення. Щоб допомогти вам розкрити свій творчий стиль, Adobe створила веселу вікторину, яка дозволить пролити світло на вашу внутрішню роботу.

Для проходження тесту потрібно відповісти на 15 простих питань про себе. Між питаннями є анімовані «заставки», які можна пропустити, натиснувши на посилання у правому нижньому кутку.

Тест Creative Types розроблено на основі відомих тестів особистості: типології Майєрс-Бріггс, Енеаграми та інших, менш популярних досліджень.

Тест виділяє 8 типів креативності: «Художник», «Мислитель», «Авантюрист», «Творець», «Виробник», «Мрійник», «Новатор» і «Провидець». Для кожного типу креативності вказано опис його психологічних характеристик, творчих сил, невикористаного потенціалу, а також тип креативності.

 

07.05.2019

Схожі записи