Фічери

WORLD WIDE WEBB ностальгічна відеогра

9 жовтня, 2020


World Wide Webb британського художника Томаса Вебба — це багатокористувацька відеогра, цифровий виставковий простір та світ, повний мистецтва та персонажів, з якими можна взаємодіяти. Вебб, наслідуючи естетику відеоігор 80-х, підкреслює загальне захоплення минулим. Ця стара технологія є відправною точкою для нього, щоб уявити можливе майбутнє.

«Все більш необхідно вміти гнучко мислити про нові технології та критично до них ставитися, щоб осмислено формувати та режисерувати взаємодію з ними», — пише Джеймс Брідл у своїй книзі "Нові темні віки. Технології та кінець майбутнього". Під час карантину цифрові пристрої та нові технології були майже всім, що залишалось мистецтву для зв’язку та обміну досвідом з глядачем. Цифровий бум був зустрітий хвилею критики технологій. Художники завжди працювали з новими технологіями, і водночас ставлять їх під сумнів. Переживання глобального карантину є виправданням для утопічного ескапізму в ігровому середовищі, як єдиному місці, яке залишилося для зустрічі з мистецтвом та взаємодії з ним.

В грі можна відвідати галерею KÖNIG GALERIE, де експоновані 12 робіт Томаса Вебба чи поблукати в симуляції Берліна, Осаки та Канагави з клубами, барами, магазинами, школами та будинками.

Залучені художники:
Арам Бартолл, Аліса Бакнелл, Арвіда Бістрём, Ко Чон А, Стін Дежа, Йонас Лунд, Рейчел Маклін, Табор Робак, Мануель Росснер, Ніколь Рудж'єро, Себастьян Шміг, Томас Вебб, Кеш, Кейкен

Концепція: Томас Вебб, Аніка Мейєр
Гра: Томас Вебб
Куратор: Аніка Мейєр
KÖNIG GALERIE 

Джерело: ars.electronicaShare: