Фічери

ДУЖЕ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА Каті Бучацької у The Naked Room

5 жовтня, 2020

Процес створення роботи Каті Бучацької. Ілюстрацію надано галереєю The Naked Room

7 жовтня галерея The Naked Room представляє виставку художниці Каті Бучацької "ДУЖЕ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА". Катя Бучацька народилася у 1987 р. в Києві, де живе і працює. 

«Для “Дуже персональної виставки” Катя готує комплексну інсталяцію з різних робіт, створених протягом останніх 10 років. Живописні полотна, акварелі, фотографії, об’єкти, варіо-зображення та рідкісна сьогодні техніка левкасу — глядачеві відкриється історія студійної роботи Каті, яку вона з різних причин досі не демонструвала. Й наважилася уперше на такий дуже персональний крок на виставці у The Naked Room.

Протягом останніх років Катя вела активну проектну роботу. У 2019 Катя створила нову роботу для Харківської бієнале молодого мистецтва (2019). Цього ж року художниця взяла участь у резиденції Edinburgh Sculpture Workshop в Шотландії за підтримки програми “Екстер” Українського Інституту. В 2020 році Катя була номінована на Премію PinchukArtCentre. Нині в цій інституції триває виставка “Крапка, лінія, можливості” з роботами художників з особливостями розвитку, кураторкою якої є Катя. А влітку 2020 року Катя стала учасницею та кураторкої освітньої програми на ленд-арт симпозіумі “Могриця. Простір покордоння”.»

Галерея відкрита щоденно з 11:00 до 20:00
Вхід вільний в захисних масках.

Share: