After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Аудіотур Воздвиженкою від Pic Pic Performance Art Theatre

24 грудня, 2020
Фото: Іван Заверталюк

26 грудня о 12:00 відбудеться презентація аудіотуру Воздвиженкою, який був створений художньою групою Pic Pic в рамках резиденції від Bereznitsky Art Foundation.

Аудіотур буде доступний для вільного звантаження через QR-код, що буде розміщений на початку маршруту. Для участі необхідно мати мобільний пристрій з можливістю зчитування QR-коду та навушники.

Аудіотур, доступний українською й англійською мовами, починатиметься біля входу до Bereznitsky Art Foundation (вул. Кожум’яцька, 22, м. Київ), та закінчуватиметься на Замковій горі. Загальна тривалість прогулянки – 50 хвилин. Організатори рекомендують не відвідувати аудіотур о темній порі дня, а також за слизької погоди.

Побудований як своєрідний подкаст, аудіотур оповідає голосами художника Іллі Чичкана, ресторатора Дмитра Борисова, фотографа Андрія Мацієвського, керівниці PR-агенції Оксани Гошви, власника «Міської перукарні» Павла Сергєєва та засновника журналу «Наш Київ» Дмитра Федоренка.

Воздвиженка виникла у 2000-х роках на Подолі в Києві, у місцевості, що історично мала назву урочище Гончари-Кожум’яки. Новий мікрорайон з елітною забудовою був заселений не відразу, а тому здобув серед містян назву «вулиця привидів». Поступово у Воздвиженку вдихнули життя підприємці та митці – орендарі приміщень під салони, майстерні, крамниці, ресторани та галереї. Сьогодні більшість житла на Воздвиженці заселена, а місцеві мешканці мають власне бачення розвитку свого мікрорайону, яке втілюють через органи самоврядування. Водночас забудова Воздвиженки продовжується.

Чим відрізняється реальне життя в новобудовах Києва від маркетингових обіцянок забудовників? Що формує добросусідські стосунки в умовах київського девелопменту? І чим взагалі є житловий комплекс? Такі питання підіймає аудіотур Pic Pic, та знайомить з історією та ідентичністю Воздвиженки через досвід її мешканців.

У створенні аудіотуру взяли участь автори Дмитро Левицький та Пьотр Армяновський, саунд-дизайнер Даниїл Грабар, перекладачки Тетяна Родіонова та Юлія Дідоха, консультант(к)и Марія Борисова та Павло Федорів, акторка Оксана Кунікевич. Кураторка – Ганна Циба.
 Share: