The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Деміен Херст встановив гігантську скульптуру посеред замерзлого озера

22 грудня, 2020
© Damien Hirst and Science Ltd. All rights reserved, DACS 2020

У наступному місяці відкриється нова виставка Демієна Херста «The Mental Escapology show» у швейцарському місті Санкт-Моріц. Серед експонованих творів присутня майже 4-метрова скульптура під назвою «The Monk» (Монах), яка встановлена в центрі замерзлого озера. Інша робота — «Two Figures with a Drum» (Дві фігури з барабаном) — також розташована на цьому озері, проте на північно-східному краю. 

Загалом на виставці буде представлено 40 робіт, які розташовані на чотирьох різних майданчиках міста, серед яких — Форум Парацельс, будівля 18 століття, яка розташована на місці давньої термальної ванни. В цьому неокласичному просторі будуть демонструватися відомі роботи з серії «the Natural History» (Природознавство) — трупи тварин, збережені у формальдегіді, та фотореалістична картина під назвою «Surgical Tools for Caesarean» (Хірургічні інструменти для кесаревого розтину).

Картини «Kaleidoscope» (Калейдоскоп), будуть показані в протестантській церкві в центрі міста. Також будуть експоновані раніше не бачені роботи із серії «the 1990s Spot (Pharmaceutical) Paintings» (Плямові (фармацевтичні) картини 1990-х), змащені випадковими плямами неправильної форми.

Куратором виставки став Джейсон Борд, який раніше співпрацював з Херстом, також організатором виставки є дилер Оскар Хамфріс.

Джерело: The Art NewspaperShare: