Фічери

Перевертницвто чи Звірота Моя. Читання книги Євгенії Бєлорусець в галереї The Naked Room

11 серпня, 2021

Настає вечір, тьмяніють фарби дня, розсіюються звичні обриси людського. І можна побачити, як любі знайомі риси вищіряються, й те, що здавалося прирученим, прокушує нашийники, повідки, ланцюжки і, розриваючи сплетіння татуювань і кнутів, являє себе у жаху своєї непотрібності, непридатності і непристойності.

У четвер, 12 серпня, о 21:00 в галереї The Naked Room в рамках виставки Євгенії Бєлорусець «Живий куточок» відбудуться читаннях з книги «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» за участю художниць/ків:
Уляни Биченкової,
Микити Кадана,
Дарії Кузьмич,
Себастьяна Унгера,
Катерини Лісовенко
і авторки книги.

Під час читань ви зможете за вашим бажанням зробити перехід в тваринний стан і повернутися.
Виставка «Живий куточок» є частиною проекту Євгенії Бєлорусець «Цикл лекцій про сучасне життя тварин», присвяченого метаморфозам уявлень про тваринне і не/людське, колонізації, контролю, прирученню, порятунку, об'єктивації та пошуку територій свободи і звільнення.
Андрій Платонов писав у своїх щоденниках: «тварини і рослини – завжди наші сучасники». Ми дійсно знаходимо сучасність там, де перетинаються і плутаються різні сліди, де, вдивляючись в безмежну низку образів «іншого», можна дозволити собі, нехай хоча б тимчасово, зміну звичних ролей, капітуляцію, насолоду.

Вхід вільний.
Книга «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» видана IST Publishing та доступна для придбання на сайті видавництва та у книжковому корнері галереї The Naked Books.

Виставка проходить за підтримки Гете Інстітуту в Україні.
 Share: