After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Перевертницвто чи Звірота Моя. Читання книги Євгенії Бєлорусець в галереї The Naked Room

11 серпня, 2021

Настає вечір, тьмяніють фарби дня, розсіюються звичні обриси людського. І можна побачити, як любі знайомі риси вищіряються, й те, що здавалося прирученим, прокушує нашийники, повідки, ланцюжки і, розриваючи сплетіння татуювань і кнутів, являє себе у жаху своєї непотрібності, непридатності і непристойності.

У четвер, 12 серпня, о 21:00 в галереї The Naked Room в рамках виставки Євгенії Бєлорусець «Живий куточок» відбудуться читаннях з книги «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» за участю художниць/ків:
Уляни Биченкової,
Микити Кадана,
Дарії Кузьмич,
Себастьяна Унгера,
Катерини Лісовенко
і авторки книги.

Під час читань ви зможете за вашим бажанням зробити перехід в тваринний стан і повернутися.
Виставка «Живий куточок» є частиною проекту Євгенії Бєлорусець «Цикл лекцій про сучасне життя тварин», присвяченого метаморфозам уявлень про тваринне і не/людське, колонізації, контролю, прирученню, порятунку, об'єктивації та пошуку територій свободи і звільнення.
Андрій Платонов писав у своїх щоденниках: «тварини і рослини – завжди наші сучасники». Ми дійсно знаходимо сучасність там, де перетинаються і плутаються різні сліди, де, вдивляючись в безмежну низку образів «іншого», можна дозволити собі, нехай хоча б тимчасово, зміну звичних ролей, капітуляцію, насолоду.

Вхід вільний.
Книга «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» видана IST Publishing та доступна для придбання на сайті видавництва та у книжковому корнері галереї The Naked Books.

Виставка проходить за підтримки Гете Інстітуту в Україні.
 Share: