Фічери

Київська студія Kultura отримала дві нагороди Red Dot Award

5 серпня, 2021
Зображення є власність студія Kultura.

Українська студія Kultura (раніше відома як Numo Team) отримала дві нагороди міжнародної премії Red Dot Award 2021 у категоріях Brand Design & Identity та Apps.

Проєктами-переможцями стали:
Айдентика серії подкастів «Тепер» для Дніпровського центру сучасної культури (DCCC). Авторка подкастів — художниця та журналістка Лєра Мальченко. В рамках подкастів вона розмовляє з місцевими митцями, кураторами та музикантами про минуле, теперішнє та майбутнє Дніпра.
Саунд-дизайн: Макс Андрух.
Навесні цього року проєкт також отримав золото на конкурсі Ukrainian Design: The Very best Of.
Дизайн додатка Laoshi для вивчення китайської мови. Додаток допомагає збільшувати словниковий запас, готуватися до іспитів та запам’ятовувати ієрогліфи за допомогою алгоритмів інтервального повторювання. Проєкт також отримав срібло на конкурсі Ukrainian Design: The Very best Of.
 

Kultura (в минулому — Numo Team) — студія візуальних комунікацій, заснована Олексієм Сальниковим та Сашею Биченком 2017 року. Студія працює як з бізнесом, так і з проєктами в галузі культури та мистецтва. До команди також входять Аліна Бєлова, Тая Юрків та Дмитро Фролов. Також Kultura відома за книгою «Нарбут» (видавництво «Родовід») — першою в Україні книгою з тисячею унікальних обкладинок, що їх згенерував алгоритм. Проєкти команди неодноразово ставали переможцями дизайн-конкурсів, зокрема: «Найкращий книжковий дизайн» фестивалю «Книжковий арсенал», Ukrainian Design: The Very best Of, «Укрсучфото», Communication Arts Design Competition та інших.

Red Dot Design Award — міжнародна премія в галузі дизайну, заснована 1955 року «Центром дизайну землі Північний Рейн–Вестфалія» (місто Ессен, Німеччина). Переможців визначають в промисловому, комунікаційному дизайні та серед дизайн-концептів, оцінюючи високу якість дизайну та творчі новації. Церемонія нагородження та відкриття виставки проєктів-переможців відбудуться 12 листопада в Берліні, а традиційний щорічник вийде друком в грудні 2021.Share: