Фічери

Відкриття Banner Art на будівлі Фабрики Повидла

9 грудня, 2020

11 грудня на фасаді Фабрики Повидла відбудеться розміщення повномасштабного будівельного банера, розробленого мисткинею Оленою Субач. Цей атрибут будівництва використають як полотно, зобразивши на ньому твір сучасного мистецтва, що символізує новий етап фабрики — початок реновації. Банер розміром 34 х 8 метрів із зображенням твору залишатиметься на фасаді будівлі до моменту відкриття Арт центру у 2022 році.

Проєкт “Місце для” Олени Субач, був обраний на закритому конкурсі творів сучасного мистецтва “Banner Art” від Jam Factory Art Center. Конкурас що був створений спеціально для пошуку художньої роботи, яка б закрила реставрацію Фабрики Повидла, до її урочистого відкриття. 56 українських художників і художниць одержали запрошення для участі у цьому конкурсі. Головною вимогою до художніх робіт було активувати ідентичність простору як мистецької інституції та майбутнього центру сучасного мистецтва, опосередковано зобразити його цінності та ідеали (критичність, свобода, відкритість, неупередженість).
“Banner Art” через інтервенцію в публічний простір стає містком між місцевими жителями постіндустріального району Львова та мистецьким середовищем майбутньої інституції.

Фіналісти конкурсу:Катя Лібкінд “Без назви”, Kinder Album “Без назви”, Юрій Білей “Однажды Юрий Соколов вышел погулять и……”/ “Я здесь был”, Павло Ковач-молодший “Киваючи головою” / “Похитуючи головою”.
Члени журі конкурсу: Ксенія Нуріль, Лізавета Герман і Марія Ланько, Богдан Шумилович, Борис Філоненко, Божена Пеленська, Оксана Карповець, Василь Косів, а також Гаральд Біндер, засновника Jam Factory Art Center.Share: