After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Voloshyn Gallery представляє нову виставку Іллі Ісупова «Не смішно»

8 грудня, 2020
Ілля Ісупов. 2019

Презентація нової виставки Іллі Ісупова «Не смішно» в Voloshyn Gallery відбудеться 9 грудня. В експозиції наявні як нові роботи, створені спеціально для виставки, так і роботи художника з різних періодів його творчості у різноманітних медіумах: від картин до скульптур.

У своїй сім'ї Ілля Ісупов — не єдиний художник, однак із сучасним мистецтвом найбільш пов'язаний саме Ілля. Ісупов зазвичай працює з актуальними сюжетами — то іронічними роздумами про масову культуру, то саркастичними висловлюваннями про політику.
Ілля Ісупов — один із членів Паркомуни — сквоту, що існував у 1989-1994 роках на колишній вулиці Паризької Комуни, теперішній Михайлівській, і став окремим явищем в історії українського сучасного мистецтва.
Кураторка Ксенія Малих про художника: «Стилістично Ілля Ісупов у кращих традиціях постмодернізму змішує естетику коміксів, модерну початку 20-го століття, арт-брюту, радянської книжкової ілюстрації та багато іншого. Художник використовує свою творчість, як спосіб фіксації історій, які відбуваються навколо: особистих, або суспільних. Для Ісупова кожна робота — як запис у щоденнику, де всі деталі несуть певну інформацію».

Ілля Ісупов — український художник, графік, відеохудожник. Народився в місті Васильків в 1971 р. Закінчив художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка (1988). Член Національної Спілки Художників України з 1999 року. Учасник численних виставок в Україні та за кордоном. Твори художника зберігаються в приватних колекціях і галереях України, Росії, Німеччини, Італії, Іспанії, Японії. Твори художника були представлені на аукціоні Phillips De Pury та інших. Живе і працює в Києві.

Галерея відкрита: середа — неділя з 11:00 до 18:00
Вхід вільний в захисних масках.
 Share: