Фічери

Voloshyn Gallery представляє нову виставку Іллі Ісупова «Не смішно»

8 грудня, 2020
Ілля Ісупов. 2019

Презентація нової виставки Іллі Ісупова «Не смішно» в Voloshyn Gallery відбудеться 9 грудня. В експозиції наявні як нові роботи, створені спеціально для виставки, так і роботи художника з різних періодів його творчості у різноманітних медіумах: від картин до скульптур.

У своїй сім'ї Ілля Ісупов — не єдиний художник, однак із сучасним мистецтвом найбільш пов'язаний саме Ілля. Ісупов зазвичай працює з актуальними сюжетами — то іронічними роздумами про масову культуру, то саркастичними висловлюваннями про політику.
Ілля Ісупов — один із членів Паркомуни — сквоту, що існував у 1989-1994 роках на колишній вулиці Паризької Комуни, теперішній Михайлівській, і став окремим явищем в історії українського сучасного мистецтва.
Кураторка Ксенія Малих про художника: «Стилістично Ілля Ісупов у кращих традиціях постмодернізму змішує естетику коміксів, модерну початку 20-го століття, арт-брюту, радянської книжкової ілюстрації та багато іншого. Художник використовує свою творчість, як спосіб фіксації історій, які відбуваються навколо: особистих, або суспільних. Для Ісупова кожна робота — як запис у щоденнику, де всі деталі несуть певну інформацію».

Ілля Ісупов — український художник, графік, відеохудожник. Народився в місті Васильків в 1971 р. Закінчив художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка (1988). Член Національної Спілки Художників України з 1999 року. Учасник численних виставок в Україні та за кордоном. Твори художника зберігаються в приватних колекціях і галереях України, Росії, Німеччини, Італії, Іспанії, Японії. Твори художника були представлені на аукціоні Phillips De Pury та інших. Живе і працює в Києві.

Галерея відкрита: середа — неділя з 11:00 до 18:00
Вхід вільний в захисних масках.
 Share: