When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Цикл лекцій «Культурний менеджмент у часи змін» від арт-центру Closer

4 грудня, 2020

Наступного тижня розпочнеться цикл лекцій “Культурний менеджмент у часи змін” від арт-центру Closer та OK Projects. Це курс для менеджерів та менеджерок культури, який включає базові напрями, необхідні для організації подій культури, з фокусом на виживання у кризу. Лекції будуть виходити на facebook-сторінках Closer та OK Projects о 20:00 в позначені дати.

Розклад лекторію:
07.12. Ксенія Малих “Менеджмент культурних проєктів. Вступна лекція”
09.12. Катерина Семенюк “Кризове бюджетування”
14.12. Аліса Маллен “Репутаційні ризики та кризовий піар у часи пандемії та інших непередбачуваних ситуацій”
16.12. Ольга Шишлова “Криза як можливість розвитку: рівні залучення глядача”
21.12. Ольга Бекенштейн “Формування програми інституції під час кризи”
23.12. Катерина Носко “Партнерські проєкти та сила спільноти”

Про першу подію:
Лекцію "Менеджмент культурних проєктів. Вступна лекція" прочитає Ксенія Малих, співзасновниця арт-центру Closer, менеджерка Дослідницької Платформи PinchukArtCentre, мистецтвознавиця, дослідниця сучасного мистецтва, кураторка.
Особливості менеджменту культурних проєктів. Які навички проєктного менеджменту працюють в культурі, а які ні. Як обрати спеціальність, якщо ви хочете працювати в культурних проєктах. Етапи реалізації проєктів: від ідеї до архівування. Як перевірити свою ідею на дієздатність та актуальність.

Проєкт відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
 Share: