Одеський художник Степан Рябченко перетворив магазин Comfy на арт-об’єкт

12 травня, 2017
Степан Рябченко. «Калейдоскоп» Головний офіс компанії Comfy, Дніпро

Степан Рябченко. «Калейдоскоп» Головний офіс компанії Comfy, Дніпро

Фасад центрального магазина Comfy у Дніпрі перетворився на арт-об’єкт, щоб наблизити покупців та бізнес до мистецтва. Розробив барвисту мозаїку відомий одеський художник – Степан Рябченко.

Завдяки оригінальному творчому задуму і художньому оформленню проект отримав назву «Калейдоскоп». За словами ініціаторів проекту — зараз люди живуть в дуже швидкому ритмі, здійснюючи за день дуже багато дій і живуть в так званому калейдоскопі. І звичайно їх сьогодні оточують дуже багато різних технологій та гаджетів, і проект «Калейдоскоп» добре відображає цей світ і ритм, в якому живе сучасна людина.

3_Степан Рябченко_Калейдоскоп 1

Робота над втіленням  проекту тривала близько чотирьох місяців, загальна площа всіх фасадів та покрівлі становить 1700 квадратних метрів (Відео). «Мені було цікаво трансформувати архітектуру будівлі художніми засобами і створити образ, який виражав би динаміку змін сучасного світу» — розповів Артс Лукер, Степан Рябченко.

«Для нас це перш за все можливість побудувати діалог зі споживачем через мистецтво. Ініціатива також несе в собі соціальний зміст: українське мистецтво потребує підтримки і відкрите до діалогу з бізнесом. Бізнес знаходиться в постійному пошуку нових ідей, тому для нас мистецтво — це також ефективний і інноваційний інструмент, який допомагає нам знаходити нестандартні рішення. Це особливо актуально для розвитку бренду і комунікації зі споживачем» — зазначив генеральний директор Comfy, Ігор Хижняк.

Читайте: Степан Рябченко запропонував проект культурного центру для острова Зміїний

Share: