Фічери

Norwegian BioArt Arena. Мистецька та наукова літня резиденція для українських художників і художниць, 2023

12 квітня, 2023

NOBA — перша інституція в Норвегії, присвячена біомистецтву. Norwegian BioArt Arena/NOBA працює як відділ мистецтв кампусу Vitenparken Ås та є платформою, де мистецтво та наука зустрічаються на рівних. Цього літа NOBA завпрошує двох українських художників і художниць взяти участь у у резиденції. Програму підтримують Fritt Ord (Фонд свободи слова), Kulturdirektoratet (Рада мистецтв Норвегії) та Viken Fylkeskommune (Рада округу Вікен).

Дедлайн подачі заявок 20 квітня  23:59.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Дипломовані художники і художниці, громадяни_ки України. Подати заявку можуть як випускники_ці, так і більш досвідчені митці_кині, які можуть розширити свої художні пракити завдяки програмі. Перед тим як подаватись, ви маєте зважити чи ваш проект відповідає профілю NOBA.

Будь ласка, надсилайте заявки на електронну адресу info@noba.art до 20 квітня до 23:59 з позначкою «residency application» та додайте наступні документи у форматі PDF:

  • Опис проекту на одній сторінці формату A4 із поясненням вашого дослідницького проекту/інтересів і того, як ваш проект відповідає профілю NOBA
  • Портфоліо, максимум три сторінки формату А4 або посилання на ваш сайт
  • Максимум одна сторінка CV, формат А4

Будь ласка, не додавайте додаткових вкладень до вашої заявки. Мистецько-наукова резиденція NOBA має міждисциплінарну спрямованість на процесуальність, що дозволяє експериментувати та випробувати нові ідеї, не вимагаючи створення готової роботи чи виставки. NOBA має на меті стимулювати ширший обмін критичними та філософськими ідеями, дослідженнями та мистецькими ідеями, а також ділитися цими надбаннями з широким загалом на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Резиденти_ки отримують добові, грант на проїзд, житло з власною кухнею в кампусі, доступ до робочого місця та знайомство з місцевою мережею художників, студентів і науковців у Vitenparken, the Norwegian University of Life Sciences NMBU, Осло, і не тільки. 

Очікується, що протягом періоду резиденції митець_киня проведе публічний захід, де поділиться своїми практиками і дослідженням у співпраці та за підтримки персоналу NOBA. Подія може мати будь-який формат (наприклад, воркшоп, розмова з художником_цею, перформанс, тощо).
 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ: info@noba.art до 20 квітня 23:59, тема листа “residency application” 

ЧАС ПРОЖИВАННЯ: 1-30 червня 2023 (одна людина) та 1 серпня – 31 серпня 2023 (одна людина)

Детальніше: Noba Open Call

Щоб читати більше статей про сучасне мистецтво та можливості підтримайте наш Patreon

Share: