After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

«Дівчат на мості» Едварда Мунка придбали за $ 54,5 млн

21 листопада, 2016
Едвард Мунк «Дівчат на мості». Фото: APF

Едвард Мунк «Дівчата на мості». Фото: APF

Полотно відомого норвезького експресіоніста Едварда Мунка під назвою «Дівчата на мості» було продано 14 листопада в Нью-Йорку на аукціоні Sotheby’s за $54,5 млн.

Купівлю роботи Едварда Мунка гарантувала третя сторона, тому шансів залишитися нереалізованою у неї не було. Торг стартував з $ 43 млн. Коли ставки піднялися до $ 50 млн, глава Sotheby’s азійського відділу Патті Вонг, за свідченням присутніх в залі журналістів, довго намагалася умовити свого клієнта на іншому кінці телефонного дроту йти далі, описуючи всі достоїнства роботи, але азіатський клієнт відмовився від наступної ставки. Лот дістався клієнту, чиї ставки називав глава департаменту імпресіоністів і модерністів Sotheby’s Саймон Шоу.

Читайте: В Лондоні продали за десятки мільйонів доларів роботи Пікассо та Модільяні

Дівчата на мості були передані в аукціонний будинок невідомим колекціонером, який купив полотно за $ 30,8 млн в 2008 р Раніше воно виставлялося в галереї сучасного мистецтва Тейт в Лондоні і Музеї Гугенхайма в Нью-Йорку.

До сьогоднішнього дня найдорожчою картиною Мунка, що було продано на відкритих торгах, залишається «Крик». За нього у 2012 році було заплачено $ 119,9 млн.

Share: