After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art

В Лондоні продали за десятки мільйонів доларів роботи Пікассо та Модільяні

21 червня, 2016
Пабло Пікассо, "Жінка що сидить", 1909. Foto: Pascal Perich

Пабло Пікассо, «Жінка що сидить», 1909. Foto: Pascal Perich

21 червня в Лондоні на аукціоні Sotheby’s пройшли вечірні торги творів імпресіонізму і модернізму, які принесли понад $ 183.35 млн. Топ-лотом аукціона стала робота Пабло Пікассо.

Робота Пабло Пікассо «Жінка, що сидить», з якої починався кубізм, попередньо оцінювалася в $43,1 млн, була продана за $60,6 млн. На думку експертів аукціонного дому, полотно є одним з величніших портретів, написаних у стилі кубізм. Картина стала найдорожчою роботою, що продана в Лондоні за останні п’ять років. Крім того, вона поставила рекорд вартості для картини, що відноситься до кубізму.

Амедео Модільяні портрет французької художниці та моделі Жанни Ебютерн. Фото: sothebys.com

Амедео Модільяні портрет французької художниці та моделі Жанни Ебютерн. Фото: sothebys.com

Робота Амедео Модільяні, на якій зображена художниця, модель і кохана автора Жанна Ебютерн, що покінчила життя самогубством зразу після смерті художника, продана за $ 53,5 мільйона при естімейті в $40 мільйонів. Полотно, в різні роки виставлялося в великих галереях Франції, Японії та Швейцарії.

Share: