Фічери

Блукайте галереями Музею Метрополітен за допомогою доповненої реальності

13 січня, 2021
Маргарета Гаверман, "Vase of Flowers" (фрагмент), 1716.

Музей мистецтв Метрополітен та Verizon запустили The Met Unframed — це захоплюючий мистецький та ігровий віртуальний досвід, що містить більше десятка унікальних галерей та майже 50 творів мистецтва з усієї колекції музею. Відвідувачі можуть досліджувати цифрові зали та грати в ігри, які розблоковують можливість показувати художні твори будь-де за допомогою доповненої реальності (AR).

Цифрові галереї були створені спеціально для The Met Unframed і дозволяють зануритись в гіперреалістичну версію знакового музею. Віртуальна мапа простору творчо розміщує зали, в яких представлене мистецтво з різних тисячоліть та з усього світу, що дозволяє глядачеві відчути музей Метрополітен та його колекцію як ніколи раніше.

Спершу відвідувачів The Met Unframed вітають у детально відтвореній Великій залі музею, де висить монументальний диптих Кента Монкмана “mistikôsiwak: Wooden Boat People” (2019), а звідти банери пропонують чотири широкі тематичні концепції — Влада, Дім, Природа, та Подорож — з яких можна обрати один напрям огляду галерей.

Серед запропонованих ігор можна знайти вікторини та загадки, які спонукають уважно вивчати твори мистецтва та підписи до них. Гра під назвою "Аналіз" використовує інфрачервоне та рентгенівське сканування картин, щоб виявити малюнки та інші приховані деталі відомих творів.

The Met Unframed вже доступний з вашого телефону абсолютно безкоштовно до 16-го лютого. Все, що потрібно зробити для того, щоб відвідати The Met Unframed, це просканувати qr код на вебсайті проєкту.Share: