Фічери

Paranoia TV у доступі до 18 жовтня

2 жовтня, 2020
Paranoia TV Video still © steirischerherbst

Наразі триває австрійський фестиваль steirischer herbst, цьогорічна концепція якого Paranoia TV. Програма складається як із фізичних заходів, так із віртуальних, зокрема український глядач може переглянути художні відеоробіти, пограти в ігри чи прослухати лекції. Весь онлайн матеріал є в вільному доступі до 18 жовтня на сайті фестивалю чи в мобільному додатку, який можно безкоштовно завантажити. 

Фрагмент концепції:
“Замість придушення цього страху, steirischer herbst вступає з ним у взаємодію, переосмислюючи себе як медіа-консорціум під назвою Paranoia TV: платформа для дивних та тривожних трансляцій з дистопічного паралельного всесвіту, де немає такого поняття, як заспокоєння. Практики соціального дистанціювання все ще існують, футбольні ігри та вечірки заборонені, і навіть продукція в супермаркеті має вуха. Мистецтво доставляється додому, художникам доводиться працювати зі своїх кухонь, приватна сфера стала ще більш політичною, і єдиний спосіб досліджувати громадські простори — це блукання опівночі. Білі куби, дорогі перевезення, міжнародні подорожі: можливо, за ними не будуть сумувати?”

До кураторської групи цьогорічного фестивалю входять: Мірела Бацяк, Катерина Дьоготь (директорка та головна кураторка), Генрієтта Галлус, Домінік Мюллер, Крістоф Платц, Девід Ріфф

Художники та колективи, які беруть участь у фестивалі:
Лоуренс Абу Хамдан, Акінбоде Акінбії, Джером Бел, Неїл Білоуфа, Крістіан фон Борріс, Сергій Братков, Олександр Чернишков, Паулін Кюрньє Жардін, Жозеф  Даберніг, Ніка Дубровські та Девід Гребер, Вадим Фішкін, Дані Гал, Томас Гейгер, Гелітін, Тамар Гімарайш у співпраці з Луїзою Кавана і Русі Міллан Пасторі, Рана Хамаде, Янез Янша, Ліна Майдалані та Рабіх Мроу, Мічікадзу Мацуне, Інго Нірманн, Лулу Обермайер, Ахмет Оют, Дідерік Пітерс, Джоанна Пьотровська, Олександра Пірічі та Йонас Лунд, Хендрік Кваст і Майка Нобліч, Джуді Радул, Джоанна Райковська та Роберт Єрахміель Снідерман, Роі Розен, Сюзанна Захссе/ Марк Зигель/ Xiu Xiu (Джемі Стюарт), Ігор Самолет, Лів Шульман, Джон Сміт, студія ASYNCHROME, Сун Тью, Театр на вокзалі (Theater im Bahnhof), Клеменс фон Ведемайер та Анна ВіттShare: