Фічери

31 твір мистецтва в онлайн виставці "1-31"

27 жовтня, 2020
Simon Denny, Document Relief 3 (Amazon Worker Cage Patent), 2019/illustrations by Berke Yazicioglu, artwork image courtesy Simon Denny and Galerie Buchholz, Berlin/Cologne/New York

Виставка “1-31” представляє вільну розповідь, яка поєднує 31 роботу від молодих та відомих художників з усього світу. Виставка, значною мірою, демонструє роботи з колекцій членів Collecteurs, але також є роботи художників, яких спеціально запросили до участі. Експозиція розгортається в інстаграмі та на веб-сайті Collecteurs.

У виставці бере участь 31 художник/ця, які представляють по одному твору. Кожна з робіт певним чином відноситься до календарного числа, на який вона буде виставлена. Твори супроводжуються короткими текстами, а надалі будуть висвітлюватись на сайті за допомогою інтерв’ю з художниками чи більш розширеного есе.

Хоча виставка використовує платформи соціальних мереж та веб-сайтів, і відбувається виключно на цих платформах, її натхнення частково взяте з моменту до створення Інтернету — новаторській роботі Сет Зігелауба в 1960-х та його виставках Березнь 1969 (1969) і Липень, Серпень, Вересень 1969 (1969). У дусі обох виставок "1-31" пов’язує мистецьку документацію з її презентацією та навпаки, де, можливо, досвід мистецтва відривається від традиційних меж музею, інституцій та галереї до чогось менш керованого та більш віддаленого. На відміну від традиційних виставок, “1-31” представлятиме нові роботи та пов’язаний з ними вміст протягом трьох місяців. Виставка буде завершена в останній день, і надалі вона залишатиметься в поле зору громадськості в остаточному вигляді.

Куратор: Адам Карр
Художники: Неїл Білоуфа, Алехандро Кезарко, Рой Клер Поттер, Саймон Денні, Габріель Де Сантіс, Клер Фонтейн, Луїза Джованеллі, Маріо Гарсіа Торрес, Іза Генцкен, Феліпе Гарсіа Лопес, Техінг Хсі, П'єр Хуйге, Давід Яблоновські, Хризанті Куміанакі, Фред Лонідьєр, Гваделупе Маравілла, Адріана Мартінес, Метахавен, Пол МакКарті, Джонатан Монк, Puppies Puppies, Аманда Росс-Хо, Аріель Шлезінгер, Рейес Сантьяго Рохас, Люк Штеттнер, Мунго Томсон, Вольфганг Теллманс, Габріелла Торрес-Феррер, Оскар Туазон, Villamil y Villamil та Бедвір Вільямс.

Джерело: CollecteursShare: