Фічери

Віртуальні прогулянки 11-ою Берлінською бієнале

6 листопада, 2020
Francisco Huichaqueo, Installation view (detail), 11th Berlin Biennale, Gropius Bau, 5.9.–1.11.2020. Photo: Mathias Völzke Image courtesy of the artist and the Berlin Biennale of Contemporary Art.

Віртуальні прогулянки 11-ою Берлінською бієнале вже доступні до перегляду.
Відеотури проведені кураторами бієнале по чотирьох основних локаціях, описують наратив кожної виставки та дозволяють глядачам, з різних куточків світу, детально ознайомитись з творами. Крім того, на сайті бієнале можна знайти документацію перфомансів, зустрічей з митцями та інших заходів.

11-та Берлінська бієнале закінчилась 1 листопада за декілька днів до введення другого жорсткого карантину в Німеччині. Головна виставка, під назвою “The Crack Begins Within” (Тріщина починається всередині) проходила на чотирьох локаціях — в некомерційному просторі ExRotaprint, музеї сучасного мистецтва daadgalerie, виставковому залі Будинку Мартіна Гропіуса та Інституті сучасного мистецтва KW. На виставці були представлені понад 70 художників та колективів та 260 творів мистецтва, багато з яких експонувались вперше. Кураторами цьогорічної бієнале були Марія Берріос, Рената Черветто, Лізетт Ланьядо, Августин Перес Рубіо. А перелік всіх учасників можна знайти за посиланням.Share: