After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art

Виставка Девіда Хокні в Тейт Британія побила рекорд відвідуваності

1 червня, 2017
Експозиція Девіда Хокні у Тейт Британія / Фото: Daniel Leal-Olivas/AFP/Getty

Експозиція Девіда Хокні у Тейт Британія / Фото: Daniel Leal-Olivas/AFP/Getty

Ретроспектива одного з найвпливовіших художників сьогодення Девіда Хокні виявилася в Тейт Британія найпопулярнішою виставкою в історії галереї — її відвідало 478 тисячі осіб.

Ретроспективну експозицію, що проходила з 9 лютого по 29 травня 2017 року, щодня відвідувало понад 4000 чоловік. До відкриття виставки було продано майже 35 тис. квитків — більше ніж на будь-яку виставку за всю історію галереї Тейт.

На ній було представлено всі періоди його творчості від студентських робіт до культових творів 1960-1970-х, а також його знамениті пейзажі Йоркшира. Куратором виставки були Кріс Стівенс і Ендрю Вілсон. До ретроспективи Хокні найбільш відвідуваною виставкою в Тейт Британія була «Тернер, Уістлер Моне» в 2005 році — на ній побували 382 тис. відвідувачів. Тепер після Лондона ця ретроспектива, яка присвячена 80-річчю Девіда Хокні, відправиться в Центр Помпіду в Парижі та музей Метрополітен в Нью-Йорку.

Читайте: Нову будівлю Тейт Модерн назвали на честь мільярдера українського походження

В іншому філіалі відомої галереї рекордна кількість людей відвідала виставку Демієна Херста, тоді у 2012 експозицію в Tate Modern побачило 463,087 осіб. Проте рекордсменом по відвідуванню в Tate Modern у 2014 році стала ретроспектива Анрі Матісса її прийшло подивитися 562, 622 поціновувача прикрасного.

Share: