Фічери

Експозиційний простір Shukhliada відкриває виставку Олексія Сая CONTROL FREAK

2 червня, 2020

poster

9 червня в експозиційному просторі Shukhliada відкривається виставка Олексія Сая CONTROL FREAK. Кураторка виставки — мистецтвознавиця Ксенія Малих, засновники експозиційного простору — Лера Полянскова, Макс Роботов та Іван Світличний.

«Виставка Олексія Сая, CONTROL FREAK — про нас. Зараз, позбавлені звичної можливості користуватися всіма нашими свободами, ми ще більше відчуваємо сумнів щодо того, що здатні контролювати все.
Основний матеріал виставки — майже весь творчий доробок художника. Головний інструмент — майже повне позбавлення глядача контролю над переглядом виставки. Це — сайт специфік інсталяція в експозиційному середовищі Шухляда.
Оманлива спектакулярність експозиції нівелюється неможливістю статечно пройтися залом з роботами та отримати досвід фізичного сприйняття мистецтва та естетичне враження зокрема. Виставка побудована як ретроспективна, натомість не є можливим переглянути її лінійно, з неї можна тільки вийти на одному з витків, позбавлених катарсису.
Але формат інституційного контролю над глядацьким досвідом, перетворюється на химеру в умовах онлайн репрезентації — коли задля виходу з незручної ситуації, глядачу достатньо обрати іншу вкладку.
Ця виставка пропонує новий досвід, який можливо стане дуже доречним у передчутті нового життя, нових соціальних зв’язків та нових неврозів».

Потрапити на виставку можна буде за посиланням — shukhliada.com

photo_2020-06-02 14.13.27

photo_2020-06-02 14.13.17

Фотографії процесу створення виставки надані кураторкою Ксенією Малих

Share: