After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Випадковому покупцеві поталанило придбати конфіскований контейнер Хізир Керцнер з роботами Дейміана Херста

3 листопада, 2018
Хіза Керцнер / Фото: instagram.com/heatherkerzner

Хізер Керцнер / Фото: instagram.com/heatherkerzner

У США випадковий покупець придбав на відкритих торгах за $ 1,520 контейнер, речі в якому раніше належали колишній манекенниці та дружині південноафриканського магната Сола Керцнера. Адміністрація складської фірми Moishe’s на законних правах змушена була виставити контейнер на продаж через несплату оренди складського приміщення.

В кінці 2017 року 49-річна Хізер Керцнер вирішила продати свій пентхаус в Нью-Йорку. Розкішні меблі і твори мистецтва, які були в квартирі, перевезли на склад, орендований за $ 300 на місяць. Серед іншого там залишили дві картини англійського художника Дейміана Херста та дві фотороботи Девіда Бейлі. Твори мистецтва, меблі та інші цінності, вартість яких складає понад $ 500 тисяч, дісталися єдиному покупцю на аукціонних торгах, ім’я якого не називається.

Нью-йоркська квартира Хізи Керцнер, де була робота Дейміана Херста (на фото вище ліжка)

Нью-йоркська квартира Хізер Керцнер, де була робота Дейміана Херста (на фото вище ліжка)

Відомо, що склад був орендований на ім’я британського бізнесмена Джеймса Хендерсона, з яким була заручена Керцнер. Після розриву відносин вона забула домовитися про оплату складу. Хендерсон стверджує, що не платив за нього, тому що не знав, які речі там зберігалися. Як повідомляється у пресі, колишня власниця дуже засмутилася. Деякі твори були дорогі їй як пам’ять.

Читайте: Нью-йоркський арт-дилер випадково придбав за безцінь шість робіт Де Кунінга

У 2011 році Хізер Керцнер розлучилася з мільярдером Солом Керцнер, який був старший за неї на 34 роки. Від колишнього чоловіка їй дістався будинок в Лондоні, що коштує 20 мільйонів фунтів та нерухомість у США.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: