Фічери

Випадковому покупцеві поталанило придбати конфіскований контейнер Хізир Керцнер з роботами Дейміана Херста

3 листопада, 2018
Хіза Керцнер / Фото: instagram.com/heatherkerzner

Хізер Керцнер / Фото: instagram.com/heatherkerzner

У США випадковий покупець придбав на відкритих торгах за $ 1,520 контейнер, речі в якому раніше належали колишній манекенниці та дружині південноафриканського магната Сола Керцнера. Адміністрація складської фірми Moishe’s на законних правах змушена була виставити контейнер на продаж через несплату оренди складського приміщення.

В кінці 2017 року 49-річна Хізер Керцнер вирішила продати свій пентхаус в Нью-Йорку. Розкішні меблі і твори мистецтва, які були в квартирі, перевезли на склад, орендований за $ 300 на місяць. Серед іншого там залишили дві картини англійського художника Дейміана Херста та дві фотороботи Девіда Бейлі. Твори мистецтва, меблі та інші цінності, вартість яких складає понад $ 500 тисяч, дісталися єдиному покупцю на аукціонних торгах, ім’я якого не називається.

Нью-йоркська квартира Хізи Керцнер, де була робота Дейміана Херста (на фото вище ліжка)

Нью-йоркська квартира Хізер Керцнер, де була робота Дейміана Херста (на фото вище ліжка)

Відомо, що склад був орендований на ім’я британського бізнесмена Джеймса Хендерсона, з яким була заручена Керцнер. Після розриву відносин вона забула домовитися про оплату складу. Хендерсон стверджує, що не платив за нього, тому що не знав, які речі там зберігалися. Як повідомляється у пресі, колишня власниця дуже засмутилася. Деякі твори були дорогі їй як пам’ять.

Читайте: Нью-йоркський арт-дилер випадково придбав за безцінь шість робіт Де Кунінга

У 2011 році Хізер Керцнер розлучилася з мільярдером Солом Керцнер, який був старший за неї на 34 роки. Від колишнього чоловіка їй дістався будинок в Лондоні, що коштує 20 мільйонів фунтів та нерухомість у США.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: