Фічери

Дім Європи відкриває поп-ап хаб у Дніпрі

22 березня, 2021

26 березня у будівлі Центру сучасної культури у Дніпрі відкриється поп-ап хаб House of Europe — це тимчасовий простір, який створюється у регіонах, щоб розповісти містянам більше про можливості у Європейському союзі та проєкти ЄС в Україні. Зосереджується діяльність хабу на креативних індустріях, медіа, медицині, освіті, роботі з молоддю, темі інновацій та соціального підприємництва. Під час перебування поп-ап хабу у Дніпрі проводитимуться воркшопи, кінопокази, концерти, лекції, вечірки та дискусії, з повним переліком заходів можна ознайомитись за посиланням. Вхід — вільний за обов'язкової попередньої реєстрації. Події відбуватимуться з урахуванням усіх актуальних протиепідемічних вимог, також частина заходів транслюватиметься онлайн на сторінці DCCC.

Вже відкрита реєстрація на такі події:

Презентація грантів на переклад
На заході можна буде дізнатись про те, як видати книгу, якщо ви не є видавництвом, як влаштований книжковий ринок в Україні та як отримати грант від House of Europe для роботи над книгою, якщо ви видавництво або перекладач. Спікери: менеджерки грантів на переклад House of Europe Катерина Алимова та Ганна Пінчук, співзасновниця культурно-видавничого проєкту «Читомо» Оксана Хмельовська.

Презентація програми студентської академічної мобільності
На заході можна буде дізнатись про модель європейської мобільності Erasmus+ в межах України. Спікер: Олександр Кириленко — менеджер освітніх проєктів, Британська Рада в Україні.

Показ фільму «Дух Баугаузу»
Фільм розповість про життя студентів Баугаузу, костюмовані вечірки, зіркових викладачів на кшталт Василя Кандинського та Пауля Клее, роль жінок у становленні школи та сміливі ідеї, які змогли розлетітися світом ще до того, як німецькі націонал-соціалісти домоглися закриття школи. Після кінопоказу на вас чекає презентація проєкту Bauhaus — Zaporizhzhia із кураторкою Наталею Лобач.Share: