Фічери

Груповий перформанс в рамках проєкту галереї Артсвіт «Перехід/Crossing»

8 жовтня, 20218 жовтня з 19:00 до 22:00 відбудеться виступ перфомансистів та перформерок в межах резиденції «Перехід/Crossing».  

Проєкт «Перехід/Crossing» має на меті стати основою для зустрічей, яка дає  впевненість для участі у спільному процесі, не відмовляючись від власного суверенітету. Відкритість до різноманітності, яка дає можливість існуванню альтруїстичної співпраці, в якій кожен по-своєму, з власними якостями,  поводиться самовідповідально.
Куратор(к)и проєкту прагнуть залучити локальну спільноту  до транснаціонального та міжгенераційного діалогу.  

Перфоманс відбудеться за участі 14 митців з Німеччини, України, Чехії,  Сполученого Королівства, Італії. Їх роботи будуть презентовані у міському і галерейному просторах.
Учасни(ці)ки проєкту: ATOM (Аліса Олєва & Тімоті Максименко), Селіна Бонеллі,  Антонін Брінда, Маріта Булманн, Клод, Оля Федорова, Маріна Габа, Іра  Харламова, Тетяна Корнєєва, Катерина Мамчур, Акаль Кірет, Карлотта  Опперманн, Томас Реул, Алекс Слота, Лео Троценко.

Проєкт реалізується галереєю Артсвіт та Verein PAErsche Aktions - Labor e.V.  за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Фонду «EVZ» у  співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі.
Більше інформації про подію за посиланням.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

 Share: