/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Китаї побудували перший у світі спеціалізований комплекс для аукціонного дому

102
The Guardian Art Center / Фото: Iwan Baan, Shuhe, Alex Fradkin / archdaily.com

The Guardian Art Center / Фото: Iwan Baan, Shuhe, Alex Fradkin / archdaily.com

Перший в світі комплекс, який повністю призначений для проведення аукціонних торгів, був побудований в китайській столиці. У Пекіні за проектом відомого німецького архітектурного бюро Ole Scheeren споруджено сучасну будову-трансформер, за замовленням китайського аукціонного будинку Guardian.

0003

За задумом конструкторів аукціонний комплекс, який називається The Guardian Art Center є багатофункціональним. Завдяки складному механізму — рухомим перегородкам і стельовим блокам — центр будівлі без великих зусиль перетворюється в широкий простір для проведення різного роду виставок і аукціонів. За словами замовників, будівля прекрасно підійде для зустрічей, семінарів та інших заходів, пов’язаних з прийомом великої кількості гостей.

0001

У підвалі розташувався реставраційний комплекс. На поверхах і ярусах розмістився музей, а також, готельний комплекс, ресторан, офіси адміністрації та книгарня. Великий простір, розміром в 1700 квадратних метрів, вже готується приймати відвідувачів з різних куточків світу.

На думку директора конструкторського бюро — Оле Шеєран — аукціонний будинок асоціюється з китайською головоломкою: простота і складність — водночас. Культура і соціум тісно взаємопов’язані в стінах цієї дивовижної споруди.

Читайте: 5 нових музеїв, які було відкрито в 2017 році

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

31.01.2018

Схожі записи