Фічери

В Італії на художницю Марину Абрамович було скоєно напад «заради» мистецтва

25 вересня, 2018
Марина Абрамович / Фото: zumapress.com

Марина Абрамович / Фото: zumapress.com

На сербську художницю Марину Абрамович, яка стала відомою за рахунок своїх незвичайних перформансів було скоєно напад на її ж виставці The Cleaner у Флоренції.

Інцидент трапився у внутрішньому дворику музею Palazzo Strozzi, коли художниця виходила зі своєї виставки і роздавала автографи своїм шанувальникам. В цей момент 51 – річний громадянин Чехії накинувся на художницю і вдарив її по голові картиною, на якій була зображена жертва нападника – Марина Абрамович. «Це трапилося дуже швидко, картина порвалася після удару, і я опинилася всередині рами», — розповіла Абрамович. Також вона сказала, що не має наміру подавати до суду на нападника. Сама художниця не постраждала, про це написав у своєму Instagram директор музею Артуро Галансіно.

У Мережі з’явилося відео нападу у Флоренції на сербську художницю Марину Абрамович

Поліція нападника миттєво схопила, і на запитання самої ж художниці навіщо він це зробив – затриманий відповів, що такий акт він скоїв заради свого мистецтва, оскільки за його словами він також художник. Пізніше ще з’ясувалося, що горе-нападник вже добре знайомий італійській поліції: в січні цього року він зіпсував одну з воскових скульптур Урса Фішера, що виставлялися у Флоренції на площі Синьйорії.

Читайте: У Третьяковській галереї вандал пошкодив картину відомого українського художника  

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: