Фічери

Українські музиканти виступають на культурних локаціях, які потребують уваги

21 січня, 2021

ZMOVA by kontrabass promo — це чотири записи музичних лайвів на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги громади. Кожна із цих споруд та локацій раніше були центрами мистецьких подій чи місцями, де народжувались цілі культурні явища. Проте зараз ці будівлі потребують ремонту, а установи, що базуються в них, — фінансової та комунікаційної підтримки. Таким чином, через музику проєкт намагається привернути увагу до значущих історичних місць столиці.

Проєкт складається з чотирьох серій, які виходитимуть щотижня на Youtube-каналі kontrabass promo. Кожна серія складається з двох частин. Перша, коротка частина, це роздуми самих музикантів та оповідача про творчість, а також значення обраної локації для культури України. Друга — власне лайв гурту. Автори відео показали не лише красиві сторони кожної локації, але й проблеми, які загрожують її існуванню. Про них коротко ітиметься в пресрелізі до кожної серії. 

Перша серія — це Hyphen Dash в Національному художньому музеї України.
Зйомка: Степан Павлюк і Андрій Тартишніков. 

Нині музей зачинено на карантин, а частина будівлі, якій вже понад 120 років, потребує ремонту. На кошти благодійників уже вдалося відремонтувати вхідні двері, вестибюль, відреставрували мармурову підлогу, але досі потрібні фінанси для ремонту фасаду, скульптур левів та музейних сходів. 

Відео “ZMOVA: Hyphen Dash у Національному художньому музеї України” стало першим офіційним релізом гурту. Hyphen Dash — проєкт трьох київських музикантів: Михайла Бірченко (ударні), Даніїла Зубкова (клавіші, електроніка), Євгена Пугачова (гітара, бас-гітара). Поєднання хіп-хоп грувів, джазу, електроніки й важкого звучання в музиці — це ідеї й емоції, які музиканти виношували протягом останніх років.

Більше інформації про проєкт можна знайти на facebook сторінці kontrabass promo

Автори ідеї: Юра Базака і Катя Войчук (kontrabass promo) та Катя Андрієнко.
Інтерв’юером та автором усіх чотирьох історій став Євген Гордєєв — засновник музичних проєктів Kurs Valut, МС Брехунець, лейблу Dnipropop та ідеолог митцівні Module у Дніпрі. Він також є оповідачем у відео.

Проєкт «ZMOVA» реалізований культурною агенцією kontrabass promo завдяки підтримці Українського Культурного Фонду. 
 Share: