Shcherbenko Art Centre: Проєкт Лії Достлєвої та Андрія Достлєва «Black on Prussian Blue» — 24/02-20/03Dymchuk Gallery: Добриня Іванов. Згідно з оригіналом — 18/02-20/03The Naked Room: Нікіта Кадан «Скалічений міф» — 27/01-07/03Voloshyn Gallery: Микола Рідний «Розкопки з майбутнього» — 30/01-14/03PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08
newsМіжнародніУкраїнські

Можливість для художників представити свої роботи у вікні берлінського арт-простору

18 січня, 2021

Берлінській арт-простір Prenzlauer Studio оголошує прийом заявок на участь у «Віконному проєкті» (Window Project / Fenster-Projekt). 

Fenster-Projekt — це серія двотижневих виставок, де кожен художник матиме можливість представити свої роботи у великих вікнах вітринного типу арт-простору Prenzlauer Studio.
Таким форматом виставки можна безпечно насолоджуватися на вулиці, у будь-який час, на відстані, безпечно навіть у часи пандемії. Арт-простір зауважує, що у проєкта немає фіксованої теми, але особливо доцільні твори мистецтва, пов’язані з психічним здоров’ям, расизмом та політикою. 
Prenzlauer Studio покриє витрати на встановлення роботи та друк, якщо це необхідно. 

Для участі потрібно надіслати на електронну пошту info@prenzlauerstudio-kunstkollektiv.com повідомлення з темою «Window Project» та наступним пакетом документів:
- Короткий лист з інформацією про вас та чому вам цікаво взяти участь у проєкті.
- Портфоліо у форматі PDF (максимум 5 сторінок, з інформацією про розмір 5-10 робіт на вибір та їхнім технічним описом)
- CV, веб-сайт та Instagram (за бажанням)

Дедлайн: 15 лютого 2021 року о 23:59 (за центральноєвропейським часом). Share: