Фічери

Муніципалітет Маріуполя запрошує архітекторів розробити реконструкцію Центральної набережної Маріуполя

3 липня, 2021

Муніципалітет Маріуполя запрошує місцевих і міжнародних архітекторів, урбаністів, ландшафтних архітекторів та міждисциплінарні команди розробити сміливі та сучасні проєктні рішення для реконструкції Центральної набережної Маріуполя, загальною площею 38 га. Територія набережної простягається на 2,75 кілометра уздовж Азовського моря. Міжнародний конкурс ідей для Центрального берега Маріуполя проводиться в два етапи. Після співбесіди з обраними учасниками, кандидати, які будуть відібрані, будуть запрошені на 2 етап конкурсу. Кандидати можуть подати заявку на участь в конкурсі до 31 липня 2021 року 23:59 (GMT +3). Більше інформації про конкурс можна знайти за посиланням

На жаль, учасники, які в даний час навчаються у вищих навчальних закладах, не можуть брати участь в Конкурсі.

Представлені на першому етапі матеріали будуть оцінюватися на предмет їх оригінальності, автентичності та уважності до місцевого контексту. Журі також буде враховувати ясність і розподіл різних просторових елементів в рамках запропонованого концептуального плану.

Інтерв'ю, а також портфоліо і біографія українсько / російськомовного члена команди будуть показником того, що учасник конкурсу підходить для реалізації проекту.

Заявки на участь в конкурсі у другому етапі будуть оцінюватися, враховуючи п'ять принципів, які вказані в брифі: Бачення, Інтеграція, Спадкоємність, Ідентичність і відновлення.

Пропозиції повинні демонструвати сміливе і сучасне бачення Центрального берега в наявних просторових рамках. Очікується, що учасники конкурсу стратегічно підійдуть до розробки проєкту. Пропонована схема реконструкції Центрального берега Маріуполя повинна мати сильну візуальну айдентику, яка буде враховувати існуючий контекст і процеси, які його сформували, а також забезпечувати перспективу на майбутнє.
 Share: