Фічери

Можливість взяти участь в Канівському міжнародному скульптурному симпозіумі

29 червня, 2021

У вересні 2021 року відбудеться 10-й ювілейний Канівський міжнародний скульптурний симпозіум, організований творчим об´єднанням «ЧервонеЧорне». Цьогоріч склад учасників визначається двома шляхами: 2 митці запрошені організаторами та 3 митці братимуть участь у симпозіумі за результатами open-call. Більше інформації про конкурс можна знайти за посиланням.

Вже відомі імена учасників, запрошених організаторами, ними стануть українські скульптори — Олександр Дяченко та Василь Корчовий.

Всі учасники симпозіуму отримають можливість реалізувати скульптурні проєкти у камені, а також грошову винагороду у розмірі 4000 євро. Сам симпозіум відбуватиметься у вересні на території готельного комплексу «Княжа гора» у Каневі.

Умови участі:
  • Бути громадянином/нкою України.
  • Бажаний вік художників — від 30 років.
  • Мати портфоліо якнайменше з 3-х робіт у камені.
  • Запропонувати ескіз проєкту, враховуючи матеріал симпозіуму — граніт.
  • Розмір роботи повинен бути не менше ніж 150 см по одному з боків.
  • Бути готовим присвятити місяць часу роботі та зануритись цілковито у процес.

Заявки можна подати за посиланням.
Дедлайн — 10 липня 2021 року.

Тема симпозіуму традиційна: Канів, як одне з мальовничих, історично та культурно важливих місць України, місто, яке стало джерелом натхнення вже для не одного покоління митців.

Розглядати подані заявки буде міжнародне журі у складі: Helen Pheby (керівник кураторської програми в Yorkshire Sculpture Park, голова опікунської ради UP Projects, Лондон), Слава Балбек (архітектор, засновник архітектурної майстерні balbek bureau та меблевого бренду propro), Павло Гудімов (засновник і куратор арт-центру “Я Галерея”, колекціонер, музикант), Олександр Дяченко (скульптор, член Національної Спілки Художників України з 1987).
 Share: