Фічери

Open-call для участі в резиденції Contemporary Art Rivne

29 червня, 2021


7 — 28 серпня 2021 року Платформа взаємодій «Простір» за підтримки Українського культурного фонду анонсує мистецьку резиденцію Contemporary Art Rivne для митців/сткинь, дослідників/ць та активістів/ток, що привертає увагу суспільства до проблем водних ресурсів, збереження історичної спадщини й осмислення екологічного стану міста й регіону.

Тема резиденції 2021 року — «Вода. Часті питання». Резиденція має на меті підняти питання про стан води у Рівному та регіоні. Резиденція підтримує проєкти, що досліджуватимуть тему води, водокористування та навколишнього середовища. Вода є невід’ємною частиною життя. Її якість та кількісні запаси безпосередньо пов’язані зі станом навколишнього середовища. Водні ресурси забезпечують існування людей, тваринного і рослинного світу, є обмеженими та уразливими природними об’єктами. Загальні запаси води на нашій планеті обмежені, а запаси питної води з кожним роком зменшуються. За запасами води, доступними для використання, Україна належить до малозабезпечених країн. Надмірне антропогенне навантаження та його постійне зростання на навколишнє середовище вимагає розробки, вдосконалення та додержання правил користування водними ресурсами, а також забезпечення їхньої охорони.

Заповнити анкету можна за посиланням. Дедлайн — 1 липня 23:59.
Більше інформації про резиденцію за посиланням.

Резиденція відбувається за ініціативи Платформи взаємодій «Простір» у партнерстві з Національним Університетом водного господарства та природокористування за підтримки Українського культурного фонду.Share: