Фічери

St_age нова онлайн платформа від Національного музею Тиссен-Борнемісса

20 жовтня, 2020
Єо Сіє Хуа, 'Заклик до Землі', 2020

St_age (streamimg age) — це ініціатива розпочата Thyssen-Bornemisza Art Contemporary (TBA21) з метою пом'якшення культурних втрат у нинішніх умовах. Наразі планується проведення двох сезонів по 12 епізодів, де кожний епізоді містить твори мистецтва, дослідницькі кластери на тему, яка надихнула художника на створення роботи, розмови та кампанію збору коштів, що підтримують обрану тему. Перший сезон st_age, куратором якого є Соледад Гутьєррес, вже доступний на вебсайті проєкту. Також, у Національному музеї Тиссен-Борнемісса представлена виставка — “How to Tread Lightly”, яка є продовженням епізодів st_age.

Це перший у своєму роді проєкт, який охоплює цілі сталого розвитку ООН, одночасно підвищуючи обізнаність про найактуальніші проблеми сучасності через призму мистецтва. Для Франчески Тиссен-Борнемісса, засновниці TBA21, st_age та “How to Tread Lightly” — це прояви бачення нового світу мистецтва. «Існує критична потреба у зміні та трансформації структури екосистеми мистецтва у бік більшої соціальної відповідальності. Це бачення більшої співпраці, а не конкуренції, а також надання допомоги художникам у самому початку їх роботи», — каже вона. “How to Tread Lightly” також надає широкий огляд сучасної художньої практики, працюючи з новим поколінням художників у їхніх громадах та з різних географічних регіонів. Проєкт пропонує художникам уявити потенційне майбутнє та те, як ми всі можемо змінити ситуацію на краще. Це заклик до змін і заклик до дії.

Виставкового дизайн, який пересаджує проєкти st_age з інтернету в простори Національного музею Тиссен-Борнемісса, було реалізоване мадридською архітектурною групою Enorme Studio. Мапа думок (Mind map) всього проєкту розроблена у співпраці з Jotateam Studio, включена у виставку для зображення зв’язків між замовленнями, кураторськими темами, цілями сталого розвитку ООН та різних закликів до дії, які виникли від st_age.

Залучені художники: Дана Авартані, Патріція Домінгес, Віржинія Дюпрей та Фаустін Ліньєкула з Дорін Мокхою, freq_wave Карла Майкла фон Хаусвольфа, Кортні Дезірі Морріс, Едуардо Наварро з BaRiya, Науфус Рамірес-Фігуероа, Крістіан Салабланка Діаз, Єо Сіє Хуа, Гімалі Сінг Сойн з Девідом Соїном Таппезером, Даніель Стегманн Мангране.Share: