Фічери

“Сім смертей Марії Каллас” новий проєкт Марини Абрамович

16 жовтня, 2020
Сім смертей Марії Каллас (2019). Фотографія Марко Анеллі. Власність архіва Марини Абрамович


З’явились світлини створення нового проєкту Марини Абрамович “Сім смертей Марії Каллас”.

Марія Каллас — одна з найвпливовіших оперних співачок усіх часів. Її репутація примадонни, її так звана темпераментна поведінка та романтичні скандали, які стали майже такою ж частиною стійкої міфології Калласа, як і її знаменитий голос. Ідея опери, яка віддає данину життю Калласа та її трансцендентному таланту, виникла у Марини Абрамович понад 30 років тому, з того часу вона непохитно носила його з собою, чекаючи моменту, коли це станеться.

“Сім смертей Марії Каллас” проходить крізь драматичну кульмінацію семи арій, зосереджуючись на моментах смерті Марії на сцені. Завершує шоу сама Абрамович, демонструючи справжню смерть Каллас (яка померла одна від серцевого нападу в 1977 році у великій паризькій квартирі, де вона провела свої останні роки, живучи в еміграції та ізоляції). Надзвичайно мультимедійне виробництво містить елементи музики, перформансу та відео, костюмами займався головний креативний директор Burberry Рікардо Тісчі. Також в опері залучений Віллем Дефо як постійний вбивця Абрамович (фігура, яка представляє Арістотеля Онассіса — людину яка уособлює розбите серце Абрамович).

Вперше прем’єра опери “Сім смертей Марії Каллас” відбулася в Баварській державній опері з участі семи вокалістів, кожна з яких втілювала різне втілення легендарного сопрано.

Більше про оперу можна дізнатись в інтерв’ю Марини Абрамович Dazed.Share: