After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Сім’я австрійських меценатів подарувала віденському музею частину своєї колекції вартістю в  € 90 млн

25 жовтня, 2018
Агнес і Карлхайнц Ессль / Фото: sammlung-essl.at

Агнес і Карлхайнц Ессль / Фото: sammlung-essl.at

Віденський музей Альбертіна отримав в подарунок 1 323 роботи з колекції бізнесменів Карлхайнца і Агнес Ессль, яка включає твори Сінді Шерман, Тоні Крега, Карела Аппеля, Георга Базеліца, Нео Рауха та багато інших відомих авторів. Меценатський подарунок оцінюється приблизно в € 90 млн.

Вся інша колекція родини Ессль, а це ще 811 творів, експонуватиметься у Відні на Карлсплац в Будинку художника, де буде проведено ремонт вартістю $ 45 млн, які надасть фонд Haselsteiner Familien Privatstiftung. Також австрійський уряд виділить протягом двох наступних років €1,65 млн для збереження та вивчення колекції Ессль.

Читайте: Музею Метрополітен знатна родина меценатів подарувала $ 80 млн

Це унікальна колекція сучасного мистецтва свогочасу була однією з найбільших в Європі, включаючи близько 7 тисяч творів, допоки в 2014 році родина не зіткнулася з фінансовими труднощами і не продала 60% робіт. У 2016 році їхній приватний Das Essl Museum був закритий, і незабаром були розпочаті переговори про передачу частини колекції до музею Альбертіна.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: