/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Музею Метрополітен знатна родина меценатів подарувала $ 80 млн

535

New York City, The Metropolitan Museum of Art. Main entrance exterior on Fifth Avenue.. Image shot 2006. Exact date unknown.

Музей Метрополітен отримав від членів родини Флоренс Ірвінг великий грошовий подарунок у розмірі  $ 80 млн, який допоможе мистецькій установі поступово вибратися із фінансової кризи та стабілізує його діяльність.

Як зазначають представники Метрополітен — це найбільший дар музею за останній час. Згідно зі щорічною доповіддю музею, на 2017 фінансовий рік, що завершився в червні, прогнозувався дефіцит бюджету в розмірі $ 15 млн, але фактично він склав $ 10,1 млн, і Метрополітен офіційно оголосив про намір повністю ліквідувати його до 2020 року.

Ендаумент музею виріс на $ 300 млн і склав $ 2,9 млрд. Дари філантропів, членські внески і державна підтримка склали $ 232 млн. За минулий рік музею довелося скоротити число тимчасових виставок з 60 до 45 і звільнити частину персоналу.

Подарунок колекціонерів та меценатів Ірвінг буде використаний для заснування фонду пожертвувань, які будуть направлятися на придбання нових творів мистецтва, і на створення декількох фондів для департаменту азіатського мистецтва.

Читайте: Нову будівлю Тейт Модерн назвали на честь мільярдера українського походження

20.11.2017

Схожі записи