Фічери

Резиденція «Тіло на землі» в Карпатах оголошує open call для митців

9 липня, 2021
Катя Бучацька. Резиденція "Акти Відчаю" на Хаті Майстерні, 2020


Резиденція «Тіло на землі» оголошує опен кол для художників_ць, які цікавляться перформативним мистецтвом та практиками роботи з тілом. «Тіло на землі» відбудеться з 3 по 17 серпня в селі Бабин в Карпатах (Хата-Майстерня). Організатори: «Асортиментна кімната» та «Інша освіта» та незалежний простір "soma.majsternya" (Львів). Резиденція має на меті дослідити тему вкорінення та практики тіла, залучивши десять міждисциплінарних художників, кураторів, менторів та одного/-у відеооператора/-ку. Куратори резиденції – Ольга Марусин та Алекс Фішер.

Програма складається з воркшопів, спільних читань, походів, екскурсій навколишніми селами та кінопоказів. Протягом останніх днів резиденції від учасників очікується показ поточної роботи, задуманої самостійно чи спільно під час резиденції. 

З пресрелізу резиденції:
«Коли "розміщення" стане "вкоріненням"? Тіло – це інструмент чи матеріал? Яка мова нашої практики? Що означає – творити "ефемерно", і як це – творити “грунтовно”? Цей відкритий ряд запитань розпочинає резиденцію "Тіло на землі", яка прагне висвітлити практики художників, які прямо чи опосередковано працюють із перформансом, перформативністю, хореографією, фізичною культурою та / або соматикою, особливо тих, хто зацікавлений у сільській місцевості та в часто політизованому природньому середовищі». 

Про роботи, що були створені під час минулорічної резиденції можна почитати в статті Алекса Фішера «Вплестися, виплітатись».

Критерії опен колу для художників_ць:
– мультидисциплінарні художники_ці, які цікавляться перформативними практиками та темами, пов’язаними з тілом;
– художники_ці з України або ті, які проживають в Україні;
– знання англійської мови на робочому рівні (більшість сесій проводитимуться українською мовою, але деякі — англійською)
– розглядаємо тих, хто працює індивідуально або в парах. 

Щоб подати заявку для участі в резиденції необхідно заповнити форму за посиланням.
Більше про умови у детальному гайді

Дедлайн 11 липня
 Share: