After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

«Рагу по-китайськи» Едварда Хоппера продали за рекордні $ 91,9 млн

16 листопада, 2018
Едвард Хоппер, «Рагу по-китайськи» / Фото: Christies.com

Едвард Хоппер, «Рагу по-китайськи» / Фото: Christies.com

У Нью-Йорку на вечірніх торгах Christie’s 13 листопада було виставлено колекцію американського підприємця Барні Ебсуорта. Полотно з цієї колекції відомого американського художника-урбаніста Едварда Хоппера під назвою «Рагу по-китайськи» було куплено за $ 91,9 млн, що є рекордною сумою для автора.

За інформацією New York Times, картина дісталася художньому музею Сіетла — в цьому місті жив і працював колишній власник картини, покійний бізнесмен Барні Ебсуорт. Він був відомим поціновувачем мистецтва і входив до опікунських рад найбільших музеїв США.

Картина «Рагу по-китайськи» 1929 року, наповнена фірмовим почуттям самотності маленької американської людини. У 2012-2013 роках картина була включена в число експонатів ретроспективи Хоппера в паризькому Гран-Пале.

Також на аукціоні свого нового власника знайшла картина Віллема де Кунінга «Жінка і пейзаж» (1955), яку продали за $ 68,9 млн, «Композиція з червоними мазками», створена Джексоном Поллоком в 1950 році, на піку його творчої активності, пішла за $ 55,4 млн. Всього було поставлено 13 нових рекордів цін. В цілому торги принесли $ 317,8 млн — це найвищий аукціонний результат для продажу приватної колекції американського мистецтва.

Share: