Фічери

PinchukArtCentre оголосить переможця Премії Future Generation Art Prize 2021

8 грудня, 2021


8 грудня 2021 року о 19:00 PinchukArtCentre оголосить переможця Future Generation Art Prize 2021, першої міжнародної премії для художників віком до 35 років.

Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, за підтримки авторитетної ради, видатних журі та відбіркової комісії, Премія, що проводиться раз на два роки, об'єднує найкращих представників світу мистецтва, щоб надати можливість для розвитку новому поколінню художників.

Під час онлайн-трансляції з PinchukArtCentre міжнародне журі оголосить володаря головної премії, який отримає $100 000, з них $60 000 – в якості грошової винагороди та $40 000 – на створення нових робіт як інвестицію в його художню практику. Також будуть присуджені спеціальні премії на загальну суму $20 000, які можуть бути розділені на розсуд журі між декількома художниками – до 5 осіб. 
 

До складу міжнародного журі увійшли:

Лорен Корнелл, директорка освітньої програми Центру кураторських досліджень Бард-коледжу;
Якопо Крівеллі Вісконті, куратор 34-ї Бієнале в Сан-Паулу;
Ельвіра Дьянгані Осе, директорка The Showroom у Лондоні;
Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre; 
Шилпа Гупта, художниця; 
Ральф Ругофф, директор Галереї Хейворд та артдиректор 58-ї Венеційської бієнале; 
Євген Тан, директор Національної галереї Сінгапуру й Сінгапурського художнього музею.

Модераторкою події стане Каріна Букуц, асоційована редакторка журналу Frieze, який є інформаційним партнером церемонії нагородження Future Generation Art Prize 2021.

Номінанти й номінантки Премії Future Generation Art Prize 2021:

Алекс Бачинський-Дженкінс (Велика Британія), Вендімагейн Белете (Ефіопія), Мінья Б'яб'яні (Гваделупа), Азіз Хазара (Афганістан), Хо Рей Ан (Сінгапур), Агата Інгарден (Польща), Ріндон Джонсон (США), Бронвін Кац (ПАР), Лап-Сі Лам (Швеція), Міре Лі (Південна Корея), Поль Махекі (Франція), Ліндсі Мендік (Велика Британія), Генріке Науманн (Німеччина), Педро Невес Маркес (Португалія), Фріда Орупабо (Норвегія), Андрес Перейра Пас (Болівія), Тереса Солар (Іспанія), Тревор Йонг (Китай), а також колективи художниць і художників Ханна Квінлан та Роузі Гастінгс (Велика Британія), Ярема Малащук та Роман Хімей (Україна) і Калла Хенкел та Макс Пітегофф (США).

Для участі в події необхідно зареєструватись за онлайн-посиланням.
 Share: