Фічери

Меценатська спільнота «Амбасадори культури» започатковує щорічну Стипендію Амбасадорів культури

8 грудня, 2021


Меценатська спільнота «Амбасадори культури» започатковує щорічну стипендію для українських художників і художниць на початку творчої кар'єри та оголошує перший відкритий конкурс на її здобуття.

Стипендія не має обмежень щодо медіуму, із яким працюють заявники, чи тематикою робіт. Головна мета — підтримати сучасне мистецтво.

Переможець або переможниця конкурсу отримає стипендію в розмірі 6 місяців по 10 тисяч гривень + окремий бюджет (30 тисяч гривень) на реалізацію проєкту на території Музею сучасного мистецтва Одеси з кураторським супроводом.

Експерти відбіркової комісії:
- Олександра Кадзевич, художниця, кураторка, засновниця artist-run space NOCH
- Тетяна Кочубінська, мистецтвознавиця, незалежна кураторка, дослідниця сучасного мистецтва, лекторка і авторка текстів
- Михайло Рашковецький, незалежний куратор, арт-критик та історик мистецтва
- Володимир Чигринець, куратор експериментального центру Muzeon, художник, музикант

Дедлайн подачі заявки: 21 січня 2022 (оголошення результатів до кінця лютого 2022).

Для участі в конкурсі на стипендію Амбасадорів культури потрібно заповнити анкету: https://forms.gle/9XscjNcSdnVNqFdf8 (участь безкоштовна).
Детальніша інформація про проєкт за посиланням.

«Амбасадори культури» — спільнота підприємців-інтелектуалів, які об’єдналися на базі Музею сучасного мистецтва Одеси навколо ідеї розвивати культуру через підтримку сучасного мистецтва.
Станом на жовтень 2021 Амбасадорами культури є 17 людей бізнесу з Одеси.

Стипендія — другий проект, започаткований спільнотою. Зараз триває підготовка видання, присвяченого художнику Олегу Соколову. Книга, редактором та упорядником якої виступає колекціонер і меценат Євген Деменок, буде готова до друку на початку 2022 року.Share: