After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Паризький Лувр відвідала рекордна кількість людей у 2018 році

3 січня, 2019

img_7419                                         

Паризький Лувр у 2018 році встановив рекорд за кількістю відвідувачів. Про це в четвер, 3 січня, повідомив директор музею Жан-Люк Мартінес.  

«Вперше в своїй історії, і я думаю, що вперше в історії музеїв, понад 10 млн осіб відвідали Лувр в 2018 році», — заявив Мартінес. За його словами, Лувр відвідали 10,2 млн осіб, що на 25% більше, ніж у 2017 році (8,1 млн). Таким чином, паризький музей оновив власний рекорд відвідуваності, встановлений в 2012 році. Тоді Лувр відвідали 9,7 млн осіб.

У 2018 році Лувру вдалося підвищити відвідуваність завдяки виставці «Делакруа (1798-1863)», яка зібрала майже 540 тисяч осіб. Також популярності музею посприяв підйом туризму у Франції. Приблизно три чверті відвідувачів Лувру склали іноземці. Найбільше в музеї було гостей зі США, Китаю, Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії та Німеччини.

Читайте: Виставка Девіда Хокні в Тейт Британія побила рекорд відвідуваності

Ще близько 565 тисяч відвідувачів склали школярі, які приходили в музей в рамках освітніх програм. Більше половини аудиторії, яка прийшла до Лувру в 2018-м, склали глядачі молодше 30 років. Також приблизно кожен п’ятий відвідувач був до 18-ти років.

Крім того, в Луврі відзначили, що інтерес до їх музею виріс також завдяки кліпу Бейонсе і Джей-Зі на пісню Apeshit. Цей кліп отримав MTV Video Music Awards-2018 в номінації «Краща операторська робота».

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: