The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Новий подкаст “Вклонись. Жінки в історії мистецтв”

23 жовтня, 2020

“Вклонись. Жінки в історії мистецтв” новий подкаст про жінок в мистецтві, де можна дізнатися більше про радикальних мисткинь, котрі зробили — і продовжують робити — світ цікавішим місцем. Наразі вже доступні два сезони, в яких можна знайти епізоди про Кіру Муратову, Шанталь Акерман, Наталію Гончарову, Лолу Мора та багато інших.

Жінки висловлювали себе з початку часів. Тим не менше, багато людей не зможуть згадати навіть один твір мистецтва створений жінкою або художницю, яка б працювала до 20 століття. Для кожного 20-хвилинного епізоду Хіггі запрошує художника, письменника, історика або куратора номінувати художницю, якій ми всі повинні "вклонитись".

Подкаст веде Дженніфер Хіггі — австралійська письменниця, сценаристка, мистецтвознавиця та редакторка лондонського відділу журналу сучасного мистецтва Frieze.Share: