Фічери

З’явився новий подкаст про сучасну культуру Дніпра від Kultura Medialna

4 лютого, 2021

«Тепер» — це серія інтерв'ю з дніпровськими митцями, кураторами та музикантами. Проєкт об'єднує різні візії на минуле й потенційне майбутнє регіону та фіксує наявний стану культурного середовища. Авторка проєкту — художниця та журналістка Лєра Мальченко — спілкується з місцевими художниками про еклектичність та міфи Дніпра, промислові ландшафти, безгрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї. Таким чином вдається поєднати різноманітні погляди на місто і зрозуміти, де ми були колись та де знаходимось тепер.

«Я все життя живу і працюю у Дніпрі, і здебільшого працюю саме із його локальними особливостями. Люди у Дніпрі часто говорять про грандіозне минуле нашого регіону, яке за інерцією конвертується у фантастичне майбутнє, і усе частіше здається, що не вистачає теперішнього часу, а з ним і розуміння — де ми є зараз. У цих розмовах із людьми, які працюють із локальними темами та просторами, я намагаюсь відшукати цей теперішній стан і задокументувати його», — розповідає Лєра Мальченко.

Серед учасників проєкту:

— мультиплікатор Микита Лиськов,
— Анастасія Омелич і Євгеній Образцов зі студії 12345678910, що працює на перетині дизайну, архітектури та художніх практик,
— співзасновниці художньої майстерні Ksi Prostir Іва Найденко та Надія Коваль,
— музикант та співзасновник лейблу Dnipropop Євген Гордєєв,
— кураторка та співзасновниця фестивалю «Конструкція» Катерина Русецька,
— музичний гурт «Электрогазосварщики»: Іван Голуб, Данило Олійник, Кирило Родович.

Про гібридність Дніпра, про повсякденне та уявне; про те, що дратує та збуджує інтерес, на що немає відповідей і щодо чого багато відкриттів — слухайте у циклі подкастів «Тепер».

Подкаст створено за ініціативи Kultura Medialna у Digital Media Lab Центру сучасної культури у Дніпрі за фінансової підтримки Міжнародного фонду допомоги Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut і інших партнерів: www.goethe.de/hilfsfonds

Звук — Максим Андрух.
Дизайн — Numo Team.

Послухати подкаст можна на таких платформах:
Soundcloud
Apple Podcasts
Google PodcastsShare: