Фічери

Стали відомі лауреатки премії Women in Arts 2021

15 березня, 2021

Український інститут та ООН Жінки в Україні втретє вручили премію Women in Arts, щоб звернути увагу на досягнення жінок, які працюють у мистецтві, і надихнути їх на нові успіхи. Переможниць обирало профільні експерти та експертки відповідної сфери. Оголошення лауреаток відбулося 12 березня в рамках глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week.

Лауреатки премії Women in Arts 2021:
Жінки у візуальному мистецтві — Аліна Клейтман
Жінки в музиці — Оксана Линів
Жінки в театрі — Тамара Трунова
Жінки в кіно — Ірина Цілик
Жінки в літературі — Софія Андрухович
Жінки в культурному менеджменті — Юлія Федів
Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях — Віра Балдинюк
Особлива відзнака — Валерія Бурлакова

Відзначити переможниць 2021 року організатори вирішили документальним фільмом «Жінки, що грають ігри». Стрічка об'єднала сім історій про життєвий та професійний шлях лауреаток премії Women in Arts 2021. Партнером прем'єри став Одеський міжнародний кінофестиваль.

За словами режисерки фільму Надії Парфан, «Жінки, що грають ігри» — це колективний портрет семи переможниць премії Women in Arts: «Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, які виросли й «дали жару». Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і як правильно їх порушувати. Ці жінки вміють віддаватися справі, радіти, помилятися, перетворювати виклики у можливості та продовжувати гру. Вони визначають обличчя української культури сьогодні».

Фільм доступний до перегляду ексклюзивно та безкоштовно на MEGOGO. Стрічку можна буде переглянути із будь-якої точки світу, зокрема, з субтитрами англійською мовою.

Джерело: Український інститутShare: