Shcherbenko Art Centre: Проєкт Лії Достлєвої та Андрія Достлєва «Black on Prussian Blue» — 24/02-20/03Dymchuk Gallery: Добриня Іванов. Згідно з оригіналом — 18/02-20/03The Naked Room: Нікіта Кадан «Скалічений міф» — 27/01-07/03Voloshyn Gallery: Микола Рідний «Розкопки з майбутнього» — 30/01-14/03PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08
newsМіжнародніУкраїнські

Галерея Уффіці додала до своєї колекції твір вуличного мистецтва

17 лютого, 2021

Галерея Уффіці у Флоренції, яка відома своєю багатою збіркою шедеврів, серед яких роботи Мікеланджело та Леонардо да Вінчі, несподівано додала до колекції свій перший твір вуличного мистецтва — колаж британського художника Endless.

Айке Шмідт, директор Уффіці, каже, що «Медічі (флорентійські правителі, які побудували галерею), завжди знаходились на передовій, були б раді бачити, як роботи Endless приєднались до колекції».

Робота виконана у змішаній техніці, поєднує фотографію Гілберта і Джорджа, зроблену Ноелем Шеллі, із зображенням Endless, який читає журнал з рекламною компанією спідньої білизни Calvin Klein 1990-х років на обкладинці. Підпис «Endless» обрамлює твір.

Endless та директор галереї Уффіці Айке Шмідт.

У своїй заяві Endless говорить: «Для мене це честь, що моя робота була додана до колекції галерей Уффіці. Художників, які займаються вуличним мистецтвом, рідко визнають найпрестижніші музеї ... Зрештою, вуличне мистецтво — це також форма мистецтва та є історично значущою».

Галерея Уффіці попросила надати картину через галерею Cris Contini (Лондон), яка представляє митця.

Джерело: The Art Newspaper Share: