Фічери

Dymchuk Gallery представляє персональну виставку Добрині Іванова «Згідно з оригіналом»

15 лютого, 2021

18 лютого Dymchuk Gallery відкриває нову персональну виставку Добрині Іванова «Згідно з оригіналом». Проєкт складатиметься з минулих робіт Добрині, які не були показані в Києві раніше. Також галерея представить друкований артбук художника з серії «Артефакти», в межах якої Dymchuk Gallery створює артбуки у співпраці з українськими художниками.

Роботи Добрині Іванова, адаптовані ним до простору галереї, охоплюють часовий проміжок з 2013 року дотепер. У них глядач зможе простежити не лише розвиток практики художника, а й виклики, які постали перед суспільством протягом цих років.
Так, робота «Автономна республіка Борщагівка» (2013) створена незадовго до подій на Майдані та війни на Сході України. На основі вуличного графіті художник розробляє фантазійний, але юридично достовірний проєкт незалежності Борщагівки від влади України. Проєкти «Як годинник» (2015) та «Білий прапор» (2017) досліджують громадянську активність та низові ініціативи в часи війни. Художник окреслює загальний стан українського суспільства через особисте і повсякденне – зокрема через автопортрет.
У роботі «Домовина людства» (2014) Добриня Іванов працює з універсальними категоріями. Простими розрахунками він піднімає на поверхню страхи і тривоги усього людства, особливо відчутні сьогодні.

В межах виставки «Згідно з оригіналом» вийде друком однойменний артбук Добрині Іванова. У ньому зібрані ключові проєкти художника з авторськими коментарями. 
І виставка, і видання відіграють подвійну роль. В першу чергу вони є архівом, фіксацією історії сучасного українського мистецтва. Водночас, рефлексія та переосмислення минулих робіт є самоцінним художнім жестом Іванова. Адже документація і архівація — важливі складові його практики. Саме на це і вказує назва проєкту «Згідно з оригіналом»: під час упорядкування та відтворення минулого народжуються нові сенси.

Добриня Іванов народився 1987 року в Києві. Навчався в студії Олександра Бабака. Учасник виставок в Україні та за кордоном. Живе та працює в Києві.

Галерея відкрита: вт-нд з 11:00 до 19:00
Вхід вільний в захисних масках.Share: