Shcherbenko Art Centre: Проєкт Лії Достлєвої та Андрія Достлєва «Black on Prussian Blue» — 24/02-20/03Dymchuk Gallery: Добриня Іванов. Згідно з оригіналом — 18/02-20/03The Naked Room: Нікіта Кадан «Скалічений міф» — 27/01-07/03Voloshyn Gallery: Микола Рідний «Розкопки з майбутнього» — 30/01-14/03PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08
newsМіжнародніУкраїнські

Docudays UA оголосили тему цьогорічного фестивалю

16 лютого, 2021

18 Docudays UA буде присвячена праву людини на здоров’я — організатори фестивалю хочуть дослідити й обговорити, як змінився світ і наша країна з минулого року.

Уривок з пресрелізу:
«Ми пропонуємо зануритися глибше в не завжди очевидні процеси нових для нас явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії за переглядом свіжого документального кіно, беручи участь у правозахисних та міждисциплінарних подіях. Ми поговоримо про нову міфологію, пов’язану з виникненням коронавірусу, про зміни в суспільстві, зокрема у подоланні бідності, корпоративній етиці, у сфері медичного обслуговування, комунікаціях, і про те, від яких прав людини довелося відмовитися в обмін на охорону здоров’я суспільства. А також про те, яку роль відіграє наша імунна система у новій реальності коронакризи. Будемо дискутувати про ментальну гігієну і довідаємося, з якими проблемами звертаються сьогодні до психологів. Дізнаємося, чи мають доступ до медичних послуг та реабілітації люди в умовах збройного конфлікту на Сході України та в анексованому Криму. Разом з експертами будемо аналізувати медицину болю і користь від медичного канабісу й розпочнемо нову кампанію «За дотримання прав майбутніх матерів та батьків у пологових будинках». Бо мета наша амбітна — «Повне одужання».

Для створення візуального рішення 18 Docudays UA організатори запросили до співпраці Анатолія Сурму — автора мультфільмів із селища міського типу Теофіполь Хмельницької області.

Окрім того, до 22 лютого є можливість надіслати заявку на участь в Ukrainian Doc Preview, анкету можна заповнити за посиланням.

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Цей захід Docudays UA організовує спільно з Українським інститутом.

Можете подавати заявку, якщо ви:
  • маєте українські проєкти документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / постпродакшну, створені у жанрі креативної та авторської документалістики;
  • маєте проєкти, що не були представлені на цьому етапі виробництва на жодних інших індустрійних платформах в Україні;
  • готові презентувати не менше за 15 хв чорнового монтажу майбутнього фільму.

Більше інформації про захід можна знайти за посиланням.
 Share: