Фічери

Facebook перевірить свої алгоритми після блокування реклами з картиною Пікассо

13 серпня, 2018
Фрагмент картини Пабло Пікасо Pablo "Women at Their Toilette", яку Фейсбук забороноив для рекламування

Фрагмент картини Пабло Пікасо «Women at Their Toilette», яку Фейсбук заборонив для рекламування / Фото: mbam.qc.ca

Facebook запустив перевірку своєї політики цензури після того, як автоматичні алгоритми штучного інтелекту соціальної мережі наклали заборону на рекламу канадського музею, в якій був використаний образ картини Пабло Пікассо.

Музей мистецтв в Монреалі рекламував в соціальній мережі виставку іспанських художників і використовував в оголошенні роботу Пікассо, на якій зображений абстрактний образ оголеної жінки. Штучний інтелект розпізнав в рекламі жіночі груди і заблокував зображення, в зв’язку з чим музей був змушений зв’язатися з представництвом Facebook для з’ясування обставин. Як розповіли представники музею, таке ж зображення публікувалося як у пресі, так і на телебаченні.

Читайте: Винахідник найрожевішого пігмента заборонив продавати його Анішу Капуру

У відповідь Facebook заявив, що компанія почала перегляд своєї політики по відношенню до подібних картин, які використовуються в рекламі, а також соціальна мережа закликала музеї та інші установи повідомляти про подібні інциденти. На даний момент правила компанії блокують використання образу оголених людей в своїх оголошеннях.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: