Фічери

Docudays UA оголосили конкурс Civil Pitch 2.0

21 грудня, 2021

Docudays UA запускають проєкт Civil Pitch 2.0, який триватиме два роки та розпочнеться як конкурс ідей, що згодом трансформується в лабораторію документального кіно.

Темою проєкту стане «Кіно, що змінює»

На першому етапі організатори оберуть дванадцять проєктів, які візьмуть участь у воркшопі під керівництвом міжнародних фахівців і будуть представлені на пітчінгу під час Docudays UA у березні 2022 року.

У результаті пітчингу чотири проєкти-переможці отримають фінансування на виробництво короткометражних документальних фільмів (тривалість 8-15 хвилин) у розмірі 210 000 гривень, а також менторську підтримку від провідних міжнародних професіоналів.

Прем’єра стрічок відбудеться на Docudays UA у 2023 році.

Як зазначають організатори:
Ми чекаємо на сміливі історії з непересічними героями, які можуть здивувати та захопити увагу широкого кола глядачів. Щодня ми зіштовхуємося з подіями, з якими складно миритися. Через спільний та особистий досвід, колективними та індивідуальними зусиллями активіст/-ки роблять суспільні проблеми видимими та борються з ними. Ці історії надихають, допомагають зрозуміти світ навколо та солідаризуватися. У рамках Civil Pitch 2.0 ми пропонуємо кінематографіст(к)ам звернутися саме до таких досвідів та спільно з активіст(к)ами створити кіно, що змінює. Теми, які нас цікавлять у першу чергу – це інклюзія та недискримінація, постпандемічний світ (роботизація сфери зайнятості, розвиток охорони здоров’я та новітніх технологій), протидія корупції та громадський активізм.

Конкурс відкритий для режисерів/-ок, правозахисників/-ць і громадських активістів/-ок.

Детальніша інформація про конкурс про Civil Pitch 2.0, умови участі та процес подачі заявок за посиланням.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку.
Прийом заявок триватиме з 13 грудня 2021 по 18 лютого 2022 року.
Civil Pitch народився як платформа для взаємодії документалістів/-ок та громадських активістів/-ок заради створення фільмів, які переосмислюють соціальну дійсність в Україні.

Конкурс Civil Pitch 2.0 реалізується Docudays UA в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.Share: