Фічери

Дочка судиться з батьком через картину Баскії, яку не вдалося продати за $ 100 млн

12 червня, 2018
Картина Жан-Мішеля Баскії «Flesh and Spirit» на аукціоні Sotheby’s / Фото: instagram.com/sothebys

Картина Жан-Мішеля Баскії «Flesh and Spirit» на аукціоні Sotheby’s / Фото: instagram.com/sothebys

Дочка відомих американських колекціонерів Белінда Нойман-Донеллі подала позов до суду на свого батька за те, що він блокував продаж картини Жан-Мішеля Баскії, яку вона виставляла на аукціон Sotheby’s.

Картина Баскії «Flesh and Spirit», через яку ведуться судові процеси було продана 16 травня 2018 року на Sotheby’s за $ 30,7 млн, виставила її на продаж Белінда, яка успадкувала полотно від своєї матері колекціонерки сучасного мистецтва Долорес Орманді. Згідно з її заповітом, велика частина колекції повинна була перейти середній дитині подружжя, Белінді. Хуберт Нойман, намагався оскаржити спадщину своєї дочки від покійної дружини. До того ж він вважав оцінку твору занадто низькою. В результаті чого суд відхилив позов колекціонера, а картину було продано за вище вказаною ціною.ї

Читайте: Японський власник інтернет-магазину купив картину Баскії за рекордні $ 110,5 млн

За словами Белінди, якби не позови проти неї від батька під час аукціонну, картина Баскії могла піти з торгів за більш високу ціну, але цього не сталося, так як її батько намагався очорнити торги, що і спричинило низьку вартість. Тепер позивач вимагає компенсацію в розмірі $ 100 млн.

Мати Нойман-Донеллі купила картину у самого Баскія в 1983 році. Вона залишила її дочці незадовго після того, як викреслила із заповіту чоловіка. Поки неясно, чи буде позов Белінди розглядатися судом.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

Share: