Фічери

Аукційний дім Christie’s дозволить розраховуватись криптовалютою

22 лютого, 2021

Christie's дозволить використовувати цифрову валюту Ether (ETH), мережі Ethereum, для придбання твору митця Beeple “Everydays: The First 5000 Days” (2021), яка також є першою повністю цифровою роботою представленою на аукціоні. Сам твір становить собою піксельне зображення, яке складається з 5000 картинок, що створювались щодня починаючи з 1 травня 2007 року.

«За нашими спостереженнями, ETH є улюбленою валютою NFT (невзаємозамінні токени) у колекціонерів, тому ми хочемо зробити цю транзакцію якомога простішою та максимально привабливою для нашої аудиторії», — говорить Ной Девіс, фахівець з післявоєнного та сучасного мистецтва в Christie's New York. «Це прекрасна можливість спробувати використання криптовалюти, тому що у нас ідеальний продавець, який радий отримати оплату в ETH».

Christie’s вирішила спробувати використати криптовалюту після того, як Nifty Gateway — ринок цифрових творів мистецтва, виставив на аукціоні у грудні 20 творів Beeple за 3,5 млн доларів. «Для нашого бізнесу це може бути революційний початок або разовий експеримент. Надалі нам важливо проявляти гнучкість у тому, як наші клієнти можуть нам платити, і (криптовалюта) допоможе продавцю здійснювати оплату швидше через легкість переміщення криптовалюти», — говорить Девіс.

Поки що незрозуміло буде прийняття криптовалюти сприяти відмиванню грошей чи навпаки перешкоджатиме.

Джерело: The Art NewspaperShare: